Zapraszamy na koncert plenerowy organizowany wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego. Utalentowane wokalistki wprowadzą nas w świat powstańczy. Będą przewodniczkami po piosenkach które powstały w trakcie patriotycznego zrywu Armii Krajowej.

Koncert i wspólne śpiewanie odbędzie się w dniu 1 sierpnia ( niedziela ) o godzinie 17.07.
Lewy brzeg Wisły tuż przy moście Poniatowskiego, miejsce w którym zatonął statek Bajka. W tym też miejscu o 17.00 zatrzymają się w nurcie jednostki pływające, od statków po łodzie wiosłowe. Na św. Barbarze klub dowództwa operacyjnego RSZ zainstaluje nagłośnienie i tam też na przednim pokładzie znajdzie się improwizowana scena dla zespołu Dragon. Koncert organizowany w porozumieniu z Muzeum Powstania. Jeśli jesteś zainteresowany, uczestniczeniem w koncercie na pokładzie jednej z jednostek bądź zdobyć słowa piosenek wejdź do linku poniżej.
Zaprasza Fundacja Szerokie Wody na stronę www.krypa.pl

Chcemy by chwila pamięci o powstańcach, mieszkańcach Warszawy trwała dłużej. Stąd pomysł by wspólnie zaśpiewać.

Rejs po Wiśle w godzinie “W”

Jeśli chcesz przeżyć niezwykłe doświadczenie, jakim jest uczczenie godziny “W” na Wiśle, przyślij do nas mail na adres: andrzejstanski@wp.pl

W tytule maila napisz: Godzina “W” na Wiśle. W treści wiadomości podaj swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Wylosujemy 10 osób które wezmą udział w bezpłatnym rejsie w godzinie “W”.